.

אם כל חייך חיפשת דרך בטוחה שתחבר אותך אל העוצמה שתמיד הרגשת שקיימת בך, דרך שתקנה לך חוסן רגשי יציב כדי שלא תמשיכי ליפול לעצבות, לתסכולים ולכאבי לב, בלי לדעת איך לצאת מהם - התוכנית הזו מיועדת לך. את תלמדי נדבך על נדבך איך לתת לעצמך (ובגדול) את כל מה שאת מחפשת בחוץ. את תרכשי עוגן פנימי יציב. תרכשי חופש רגשי שימלא אותך בסיפוק יומיומי מעצמך ומכל מי שסביבך.

התוכנית - "לחזור להיות אני"

תכנית ליווי נדירה ומעמיקה שמיועדת לכל מי שרוצה לשדרג את החוויה היומיומית שלה וליהנות מחופש רגשי ויציבות פנימית.


אם את מטפלת רגשית ומוצאת את עצמך שוב ושוב מתוסכלת מזה שלא ברור לך מה המטופלים שלך צריכים כשהם מספרים לך על הכאב שלהם, כאן את תקבלי מענה. את תלמדי לזהות את הלא מודע שלהם מדבר אליך לכל אורך התהליך הטיפולי ותדעי להוביל אותם בבהירות אל העוגן היציב שבתוכם ואל והשמחה הפנימית שהם איבדו. הם יודו לה' כל יום על הרגע שפגשו אותך.


אם את אישה שבתוכה פועם לב חי שמחפש לחוות חיים מלאי משמעות ותחושת יציבות רגשית - הגעת למקום הנכון. את תלמדי להבין בבהירות את מה שהלב שלך זקוק לו ותדעי לתת לו מענה אמיתי. את גם תהפכי לאמא שיודעת לשמוע את רחשי הלב של ילדיה ותדעי לכוון אותם לממש את עצמם ולחיות חיים מלאי שמחה והצלחה.

כן סיגל אני רוצה לצאת למסע הזה איתך!

אני יודעת שהתהליך הזה יגרום לי להבין את הרגשות שמציפים אותי במקום להרגיש מבולבלת וחסרת אונים בתוכי.

במקום שארגיש מבוזבזת מפוזרת לא ממומשת ומתוסכלת אדע לזהות מה הן המטרות שהן באמת משמעותיות עבורי. מטרות שישדרגו את החיים שלי ולא רק זאת אלא שגם אדע מה עלי לעשות צעד אחר צעד כדי להשיג אותן.

 

להבין מדוע אני נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלי. אבין מדוע החיים שלי לא הולכים על מי מנוחות ואקבל כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לי.

 

החיים שלי יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. אקבל כלי שיחזק אותי בזמנים קשים וייתן לי תחושת הצלחה.

מכתב אישי ממני אלייך...

 

אף אחד מאיתנו לא נולד לנסיבות חיים שהן "כפפה ליד". גם אני, כמו כולנו, עברתי ועוברת כל הזמן אתגרים בחיים. את בטח מכירה את האתגרים הללו שאת יודעת שאת יוצאת מהם באחד משני מצבים - או מרוסקת ומרוקנת לגמרי או מחוזקת ומלאת השראה.

 

מהיום שנולדתי חיפשתי את הסוד הנפשי הזה שיהפוך את האתגרים בחיים שלי ושל אחרים למקפצה - במקום למכונת גריסה שבמצב הכי אופטימי אנחנו יוצאות ממנה עצבניות וחסרות מנוחה.

 

אני מתוודה שהיו גם לי רגעים שחשבתי שאין דרך כזו. שהנתיבים ללא מוצא שהחיים יודעים לייצר הם גדולים עלי בכמה מידות ושנסגרו כל הפתחים למימוש. החלום שלי על חיים מלאי חיות, שמחה ומשמעות שהופכים כל דבר שקורה למקפצה ולהתחדשות - לעיתים נראה רחוק וממש בלתי מושג.

 

דווקא הרגעים האלו שבהם נראה לי שנסגרו כל הסיכויים, גרמו לי לחפש ביתר שאת וביתר און את הפתח לחיים מלאי סיפוק. לא יכול להיות שאין פתח כזה. לא יכול להיות שאין קוד עמוק ומדויק שיכול להפוך כל מצב ממצב משולל כוח למצב מעורר כוח.

 

אז עדיין לא ידעתי שהפעם היחידה שבה רבי נחמן צעק בקול גדול, זה היה כשהוא ממש רצה להחדיר לכולנו עמוק אל תוך הלב את המסר שאין ייאוש בעולם כלל! הצעקה שלו כנראה חדרה את מסכי הייאוש שהייתי עטופה בהם והמשכתי לחתור קדימה ולחפש את הדרך למעוף רגשי ורוחני.

 

החתירה הזו קדימה והצעקה של רבי נחמן שהדהדה לי בלב, חזקה והחזיקה אותי בימים עתידיים כאשר פגשתי מטופלות שהיו מרוסקות ומיואשות. האמון שלי בהן היה אותו אמון שלי בי עצמי שהחזיק אותי ברגעים שבהם חשבתי שאין יותר פתח החוצה. כי ידעתי שיש! ועוד איך יש! יש דרך ברורה שיכולה להפוך כל ייאוש לעוצמה אדירה.

 

אם אני גיליתי אותה אז גם את יכולה! כל אחת יכולה. אפשר להפוך את החיים שלנו לבעלי עוצמה פנימית וחיבור עמוק. חיבור פנימה אל הטוב שבנו ולמעלה אל הטוב של בורא עולם. ומי שיגיד לך שזה לא אפשרי – אז אל תאמיני לו!

 

אני ממש מתרגשת להזמין אותך לגלות את הפתח הזה בתוכך. כל כך רוצה שתאמיני בעצמך. שתגלי בפועל ממש את כל היופי והיכולות שלך.

 

כל מה שנדרש ממך הוא להסכים לבוא איתי למסע וללמוד איך להיכנס פנימה אל תוך עצמך ולהסתכל לאמת שלך בעיניים. בדיוק כמו שאני עשיתי באותם רגעים שנראה היה לי שאין פתח החוצה מרוב ייאוש. ואז כשהסתכלתי לאמת בעיניים בלי לפחד, פתאום נפתח לי עולם פנימי חדש, מעצים והרבה יותר נרחב ועמוק ממה שחשבתי אי פעם שקיים בי. גם לך יש בתוכך עולם ומלואו של עושר פנימי שמחכה לך לממש אותו. האמיני בזה, כי אני מאמינה בך.

 

הייתי רוצה ללמד אותך את הדרך לעושר הפנימי שלך. כי אני מאוד רוצה לראות אותך מתחברת אל העוצמה שלך.

 

פיתחתי עבורך שיטה סדורה, מובנת וקולעת הישר פנימה. שיטה שמשחררת מחסימות רגשיות ורוחניות ברבדים עמוקים ובאופן מדויק.

 

זו שיטה שהיא תורנית במאה אחוז וטיפולית במאה אחוז. את תלמדי תהליכי נפש נפלאים ומדויקים. תתמלאי בסיפוק גם תוך כדי התהליך של הכרות עצמית. תרגישי שאת נוגעת בעומק הנפש ויוצרת שינוי לטובה בחיים שלך.

 

תגלי מי היא האת האמיתית שנמצאת תחת הרגשות שלך ותהיי האדם שתמיד רצית להיות.

 

קראתי לשיטה "גשטאלט יהודי" כי היא שילוב של תראפיית הגשטאלט ושל תורת רבי נחמן מברסלב. שילוב מדהים של נגיעה עמוקה בנפש וחיבור לתורת חיים מדויקת. לא היתה אחת שלא נחשפה לתכנים הללו ולא הרגישה שמשהו עמוק הואר בה.

והינה תוכנית המסע שלנו

תלמדי איך שאת מפרשת את כל מה שקורה לך בחיים ואיך את יכולה לבחור לפרש פירוש שיחזק אותך במקום פירוש שיחליש אותך. כך תצרי חיים בהם את היא זו שבוחרת איך לעצב את החיים שלך ולא תגררי אחרי היום יום הסוחף.

 

תלמדי מה היא הדרך להביא את עצמך למימוש עצמי ועם איזה כוחות את יכולה להשיג אותו. תלמדי את הקודים המרכזיים של מסע חייך כך שתדעי איך לכוון את עצמך למטרה ומה באמת את רוצה להשיג בחיים. לא תהיי יותר מבולבלת ומתוסכלת. 

 

 תלמדי מה הוא כוח המדמה ואיך את יכולה להפעיל אותו לטובתך ולהשיג את מה שאת רוצה בחיים. הרגשות השליליים שהפילו אותך בעבר כבר לא יוכלו להשפיע עליך כי תדעי לנתב אותם ולהשתמש בהם לטובתך. תרגישי שליטה על החיים שלך, שתמלא אותך בתחושת סיפוק ומימוש.

 

תכירי את העוצמה והיופי שטמונים בך ותלמדי להתחבר אליהם, כך חייך יהיו מלאי שמחה גם במצבים מאתגרים בחיים. תכירי את ה"טוב" שאת באמת וכל האתגרים שקורים סביבך כבר לא ישפיעו על האהבה שתרגישי לעצמך. את האהבה הזו תשפיעי גם על הסובבים אותך והם יחפשו את קרבתך.

 

תלמדי את המפה הרוחנית והרגשית שעליה הנפש שלך צועדת ותדעי ליצור שינוי אמיתי ויציב בחייך. תלמדי איך לא להיות תלויה בהזנה חיצונית ותגלי את הסוד של הישענות פנימה ולמעלה. הטלטלות החיצוניות והפנימיות בחיים שלך לא ייקחו ממך יותר את תחושת הביטחון הפנימי.

 

 תלמדי לזהות מתי הנפש שלך מבקשת ממך צמיחה מחודשת ותדעי מה בדיוק היא מבקשת ואיך לתת לה את מה שהיא זקוקה לו. מה שהתפרש לך כ"רע" - יהפוך להיות כלי עוצמתי ומדויק לגילוי עצמי שישמח אותך וייתן לך תחושת התחדשות שלא תגמר לעולם.

 

 תלמדי לזהות את מה שאת באמת זקוקה לו כדי לצמוח ומה מיותר ולא מחזק אותך באמת. לא תתפתי אחר הזנה חיצונית שרק מפריעה לך אלא תדעי איך למלא את עצמך סיפוק אמיתי. תבני תחושת ביטחון עצמי ובהירות שתקרב אותך לעצמך ולאחרים.

 

  תלמדי את המשמעות של השושלת המשפחתית בחיי היום יום שלך. תחזקי את האחדות המשפחתית ותביני מה התפקיד שלך בתוך השושלת המשפחתית שלך. תרגישי יותר מחוברת ויותר מלאת ביטחון.

 

תלמדי מה הוא כיבוד הורים אמיתי ואיך את יכולה להשתמש בו לטובתך. כל התכונות של הורייך ושלך כהורה ירגישו לך כהזדמנות נפלאה להתחזקות ולגילוי עצמי. תשפרי את החוויה שלך כבת להורים וכאמא לילדים.

 

 תגלי איך האווירה בבית ההורים משפיעה עליך בלי שידעת ותלמדי איך לבחור מה נכון לך או לא נכון לך לקחת משם כדי לבנות את חייך האישיים. תרגישי יותר ויותר את הכוח שלך לבנות את חייך בדיוק כפי שאת רוצה ותדעי איך לבנות בית שיש בו אווירה ויחסים כפי שחלמת שיהיו בבית שלך.

 

 תביני מדוע את נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלך. תביני מדוע החיים שלך לא הולכים על מי מנוחות ותקבלי כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לך. החיים שלך יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. תקבלי כלי שיחזק אותך בזמנים קשים וייתן לך תחושת הצלחה גם במצבים של כישלון.

 

תלמדי איך לנצל את כל הכלים שלמדנו ביחד כדי להתמודד מול כל אתגר ובפרט עם האתגרים הכי חזקים בחיים שלך. תבני לעצמך אישיות מלאת כוחות עם כלים זמינים שיחזקו אותך דווקא בזמנים קשים..

וזה לא הכל!

עד עכשיו סיפרתי לך על הקורס הבסיסי וכל מה שתקבלי בו. אבל אני רוצה לתת לך הרבה יותר. מי שרוצה לצמוח ולגדול מגיע לה תמיכה עד הסוף..

הכנתי לך כמה בונוסים בצורת עוד כמה קורסים שייתנו לך עוד כלים חשובים ומדויקים לשנות את חייך לטובה.

בונוס 1: ליווי אישי יד ביד עם מנטורית אישית

כיון שחשוב לי לאפשר לך מענה אישי לאתגרי החיים שלך, אני נותנת לך במתנה שתי פגישות יעוץ אישיות בטלפון עם המנטורית המדהימה של התכנית. תוכלי לנצל את הפגישות במהלך חודשי התכנית.

שווי הבונוס - 590 ש"ח

בונוס 2: "נפש משוחררת"
איך לחיות חיים משוחררים רגשית ומעשית

ארבעה שיעורים שבהם תלמדי מה הוא "גשטאלט שלם" ו"גשטאלט פעור" ומה ההשפעה של כל אחד מהם עליך. תלמדי לזהות מה עיקר ומה תפל בחיים שלך ותרכשי דרך להבין את עצמך בצורה ברורה ומעמיקה שתיתן לך כלים להיות יציבה ומחוברת לכוח שלך גם מול מצבים שבעבר היית בהם מבולבלת ומתוסכלת.

בונוס בשווי 450 ש"ח

בונוס 3: לעבור את המסע בהצלחה
ללמוד איך לעבור בביטחון משלב לשלב בתהליך המודעות העצמית שלך
שלושה שיעורים שבהם תלמדי מה מצפה לך במסע שלך להכרות עצמית ואיך לעבור משלב לשלב בביטחון עצמי ובתחושה של בהירות. אם פעם היית מתייאשת בכל פעם שהיחסים עם עצמך או עם אחרים עלו על שרטון – את תקבלי בהירות וכוח להבין בדיוק מה קורה ביניכם ולקדם את היחסים.

בונוס בשווי 390 ש"ח

בונוס מס 4: תקשורת של אמת
איך להפסיק לשקר לעצמך.
להכיר את עצמך ולדעת להיות ברורה ובהירה בתקשורת שלך עם אחרים.

חמישה שיעורים בהם תרכשי תמונה בהירה של התהליכיות שהנפש שלך עוברת עד שהיא לומדת להביע את עצמה בצורה אמיתית ומדויקת. תביני מדוע את נוטה לברוח ממצבים מכאיבים ותקבלי כלים לתקשורת ישירה ובהירה ותביעי את עצמך באופן שמי שמולך יקבל את דברייך וישתף איתך פעולה.

בונוס בשווי 600 ש"ח

בונוס 5: להיות המאבחנת של עצמך.
לדעת לאבחן את עצמך ולהבין את הסיבות מאחורי התנהגויות והרגשות שלך ושל אחרים
הדרכה מדהימה שלי בה תקבלי כלי ייחודי, חדשני ומעשי שפתחתי במהלך ה20 שנה האחרונות - אבחון נפש על פי "הארבעה שחייבים להודות". כלי של אבחון מדויק של עצמך ושל כל מי שסובב אותך. ההתנהגויות "המעצבנות" והבלתי מובנות שלך ושלהם יהפכו למובנות בעיניך וכך לא תרגישי יותר ניכור כלפיי עצמך או כלפי אחרים. יירבו השלום וההבנה בינך לבין עצמך וגם בינך לבין אחרים – בעלך, ילדייך הורייך והחברים.

בונוס בשווי 250 ש"ח

בונוס 6: התבודדות מכוונת.
איך לחזק את עצמך בלי להיות תלויה באחרים שיבינו אותך

שני שיעורים שבהם תלמדי כלי מדהים איך ליצור שיחה משמעותית ומדויקת עם הנפש שלך. תלמדי לדבר עם עצמך באופן שיקנה לך המון כוח לצאת מרגשות תקועים ובלתי מובנים בתוכך. את תדעי להעביר את עצמך תהליך בלי שתהיי תלויה במישהו אחר כדי שיסביר לך את עצמך.

בונוס בשווי 290 ש"ח

בונוס 7 למטפלים: הדרכה מיוחדת למטפלים
איך להשאיר את המטופלים מחוברים לתהליך הטיפולי ואיך לאפשר לתת המודע שלהם להתגלות
בונוס למטפלים שיעשיר את הקליניקה הטיפולית אם יש לך. תלמדי איך לאפשר לתת המודע של עצמך ושל
המטופלים שלך לבוא לידי ביטוי ואיך להבין אותו. גם אם את לא מטפלת את תהני מאוד מהבונוס הזה כי תוכלי ליישם אותו עליך ועל ילדייך.

בונוס בשווי 320 ש"ח

את קולטת מה הולך לקרות כאן?
את עומדת להיות מסוגלת לטפל בעצמך - בעצמך:)

ממש להיות המטפלת האישית שלך!

אני רוצה לשתף אותך מה אומרות עוד נשים שלמדו את השיטה ומיישמות את הכלים האלו בחיים. תראי איך זה שינה להם את החיים ואיך זה העצים אותן.

את בטח רוצה ליצור בחיים שלך חווייה של שחרור אמיתי וביטוי לא מוגבל של עצמך ושל כל מה שאת מרגישה ואת לא רוצה להרגיש יותר לבד אף פעם. את בטוח רוצה להפסיק להתרסק בתוכך בכל פעם שהיחסים שלך עם הבעל או עם הילדים עולים על שרטון קטן או גדול ובמקום זה לבחור להיות השראה עבורם ולהפסיק להיות תלויה בהם וביחס שלהם אליך. את בטח רוצה לגלות את הכוחות המיוחדים שלך שהם מאפיינים רק אותך ולהרגיש שאת משתמשת בהם יותר ויותר בפועל ולא להרגיש יותר תקועה.

עכשיו, בואי נדבר שניה על ההשקעה שלך בתהליך הזה:

הקורס המלא "לחזור להיות אני" – שהם 12 שיעורי וידאו מלאים ומדהימים הוא שווה 6,000 ש"ח.

השווי של 7 הבונוסים - 2,890 שח

סה"כ זה יוצא - 8,890 ש"ח

 

אבל הי! רגע!
כיוון שמאוד חשוב לי לאפשר לכל אשה להכיר את המסע המדהים ומשנה החיים הזה החלטתי להפוך אותו לקל יותר להשגה עבורך! 
ועכשיו תוכלי להצטרף אלי למסע
בהשקעה של
387 ש"ח לחודש כפול 10 תשלומים

סה"כ 3,870 ש"ח 
במחיר מופחת ב-5,020 ש"ח!


אז כל מה שאת צריכה לעשות כדי להתחיל את התהליך באופן מידי ולקבל את השיעור הראשון ממני ולצאת לדרך הוא ללחוץ כאן על הכפתור למטה. להכניס את הפרטים שלך כאן בדף מתחת מתחת לוידאו. להיכנס לדף ההצטרפות המאובטח להשלים שם את הפרטים שלך ומיד מיד תקבלי גישה לאתר התוכנית ולשיעורים.
המנטורית שלנו תיצור איתך קשר בשבוע הקרוב כדי לתאם איתך את שיחת הליווי הראשונה. ולכוון אותך איך לעשות את התהליך כדי שתפיקי ממנו מקסימום תועלת.

אם נמאס לך להרגיש מיואשת מהאפשרות שאי פעם תצאי החוצה עם כל המיוחדות שלך, ולהרגיש מתוסכלת מהיחסים בינך לבין הבעל והילדים אז הגיע הזמן שתלמדי איך להכיר ולגלות החוצה את כל היופי והמיוחדות המדהימים שלך באופן הכי מדיוק ועמוק שיש ותגלי איך שיש לך כוח אדיר להתמודד מול האתגרים שהחיים מציבים בפנייך היחסים עם הבעל והילדים.
את מוזמנת עכשיו להשלים את הפרטים שלך כאן למטה ומיד נעביר אותך לדף ההצטרפות המאובטח. זה תהליך שהוא טכנית קל ונגיש לביצוע.

מחכה לך בפנים,
מוסרת את אהבתי,

סיגל

© כל ההזכויות שמורות לסיגל אהביאל, בית ספר שיח הלב תשע"ח 2018

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.