.

אם כל חייך חיפשת דרך בטוחה שתחבר אותך אל העוצמה שתמיד הרגשת שקיימת בך, דרך שתקנה לך חוסן רגשי יציב כדי שלא תמשיכי ליפול לעצבות, לתסכולים ולכאבי לב, בלי לדעת איך לצאת מהם - מסלול הלימודים ב'גשטאלט יהודי' מיועד עבורך.

את תלמדי נדבך על נדבך איך לתת לעצמך (ובגדול) את כל מה שאת מחפשת בחוץ.את תרכשי עוגן פנימי יציב. תרכשי חופש רגשי שימלא אותך בסיפוק יומיומי מעצמך ומכל מי שסביבך.

מסלול הלימודים בגשטאלט יהודי 

מסלול הלימודים הינו חוויה נדירה ומעמיקה שמיועד לכל מי שרוצה לשדרג את החוויה היומיומית שלה וליהנות מחופש רגשי ויציבות פנימית.


אם את מטפלת רגשית ומוצאת את עצמך שוב ושוב מתוסכלת מזה שלא ברור לך מה המטופלים שלך צריכים כשהם מספרים לך על הכאב שלהם, כאן את תקבלי מענה. את תלמדי לזהות את הלא מודע שלהם מדבר אליך לכל אורך התהליך הטיפולי ותדעי להוביל אותם בבהירות אל העוגן היציב שבתוכם ואל והשמחה הפנימית שהם איבדו. הם יודו לה' כל יום על הרגע שפגשו אותך.כן סיגל אני רוצה לצאת למסע הזה איתך!

אני יודעת שמסלול הלימודים יכשיר אותי להבין את הרגשות שמציפים אותי במקום להרגיש מבולבלת וחסרת אונים בתוכי, ובכך גם ארכוש כלים לעזור לאחרים. 

במקום שארגיש מבוזבזת מפוזרת לא ממומשת ומתוסכלת אדע לזהות מה הן המטרות שהן באמת משמעותיות עבורי. מטרות שישדרגו את החיים שלי ולא רק זאת אלא שגם אדע מה עלי לעשות צעד אחר צעד כדי להשיג אותן.

 

להבין מדוע אני נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלי. אבין מדוע החיים שלי לא הולכים על מי מנוחות ואקבל כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לי.

 

החיים שלי יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. אקבל כלי שיחזק אותי בזמנים קשים וייתן לי תחושת הצלחה.

מכתב אישי ממני אלייך...

 

אף אחד מאיתנו לא נולד לנסיבות חיים שהן "כפפה ליד". גם אני, כמו כולנו, עברתי ועוברת כל הזמן אתגרים בחיים. את בטח מכירה את האתגרים הללו שאת יודעת שאת יוצאת מהם באחד משני מצבים - או מרוסקת ומרוקנת לגמרי או מחוזקת ומלאת השראה.

 

מהיום שנולדתי חיפשתי את הסוד הנפשי הזה שיהפוך את האתגרים בחיים שלי ושל אחרים למקפצה - במקום למכונת גריסה שבמצב הכי אופטימי אנחנו יוצאות ממנה עצבניות וחסרות מנוחה.

 

אני מתוודה שהיו גם לי רגעים שחשבתי שאין דרך כזו. הרגשתי שאותם נתיבים ללא מוצא שהחיים יודעים לייצר הם גדולים עלי בכמה מידות ושנסגרו כל הפתחים למימוש. החלום שלי על חיים מלאי חיות, שמחה ומשמעות שהופכים כל דבר שקורה למקפצה ולהתחדשות - לעיתים נראה רחוק וממש בלתי מושג.

 

דווקא הרגעים האלו שבהם נראה לי שנסגרו כל הסיכויים, גרמו לי לחפש ביתר שאת וביתר און את הפתח לחיים מלאי סיפוק. לא יכול להיות שאין פתח כזה. לא יכול להיות שאין קוד עמוק ומדויק שיכול להפוך כל מצב ממצב משולל כוח למצב מעורר כוח.

 

 

החתירה הזו קדימה והצעקה של רבי נחמן "אין יאוש בעולם כלל" שהדהדה לי בלב, חיזקה והחזיקה אותי בימים עתידיים כאשר פגשתי מטופלות שהיו מרוסקות ומיואשות. האמון שלי בהן היה אותו אמון שלי בי עצמי שהחזיק אותי ברגעים שבהם חשבתי שאין יותר פתח החוצה. כי ידעתי שיש! ועוד איך יש! יש דרך ברורה שיכולה להפוך כל ייאוש לעוצמה אדירה.

 

אם אני גיליתי אותה אז גם את יכולה! כל אחת יכולה. אפשר להפוך את החיים שלנו לבעלי עוצמה פנימית וחיבור עמוק. חיבור פנימה אל הטוב שבנו ולמעלה אל הטוב של בורא עולם. ומי שיגיד לך שזה לא אפשרי – אז אל תאמיני לו!

 

אני ממש מתרגשת להזמין אותך לגלות את הפתח הזה בתוכך. כל כך רוצה שתאמיני בעצמך. שתגלי בפועל ממש את כל היופי והיכולות שלך.

 

כל מה שנדרש ממך הוא להסכים לבוא איתי למסע וללמוד איך להיכנס פנימה אל תוך עצמך ולהסתכל לאמת שלך בעיניים. בדיוק כמו שאני עשיתי באותם רגעים שנראה היה לי שאין פתח החוצה מרוב ייאוש. ואז כשהסתכלתי לאמת בעיניים בלי לפחד, פתאום נפתח לי עולם פנימי חדש, מעצים והרבה יותר נרחב ועמוק ממה שחשבתי אי פעם שקיים בי. גם לך יש בתוכך עולם ומלואו של עושר פנימי שמחכה לך לממש אותו. האמיני בזה, כי אני מאמינה בך.

 

הייתי רוצה ללמד אותך את הדרך לעושר הפנימי שלך. כי אני מאוד רוצה לראות אותך מתחברת אל העוצמה שלך ואף להיות שליחה עבור אחרים.

 

פיתחתי עבורך שיטה סדורה, מובנת וקולעת הישר פנימה. שיטה שמשחררת מחסימות רגשיות ורוחניות ברבדים עמוקים ובאופן מדויק.

 

זו שיטה שהיא תורנית במאה אחוז וטיפולית במאה אחוז. את תלמדי תהליכי נפש נפלאים ומדויקים. תתמלאי בסיפוק גם תוך כדי התהליך של הכרות עצמית. תרגישי שאת נוגעת בעומק הנפש ויוצרת שינוי לטובה בחיים שלך.

 

תגלי מי היא האת האמיתית שנמצאת תחת הרגשות שלך ותהיי האדם שתמיד רצית להיות.

 

קראתי לשיטה "גשטאלט יהודי" כי היא שילוב של תראפיית הגשטאלט ושל תורת רבי נחמן מברסלב. שילוב מדהים של נגיעה עמוקה בנפש וחיבור לתורת חיים מדויקת. לא היתה אחת שלא נחשפה לתכנים הללו ולא הרגישה שמשהו עמוק הואר בה.

רוצה לשתף אותך מה התלמידות מספרות על השינוי המהותי שחוו במהלך הלימודים

והינה רשימה חלקית מתוך הסילבוס הלימודי של שנה ראשונה 

תלמדי איך שאת מפרשת את כל מה שקורה לך בחיים ואיך את יכולה לבחור לפרש פירוש שיחזק אותך במקום פירוש שיחליש אותך. כך תצרי חיים בהם את היא זו שבוחרת איך לעצב את החיים שלך ולא תגררי אחרי היום יום הסוחף.

תלמדי מה היא הדרך להביא את עצמך למימוש עצמי ועם איזה כוחות את יכולה להשיג אותו. תלמדי את הקודים המרכזיים של מסע חייך כך שתדעי איך לכוון את עצמך למטרה ומה באמת את רוצה להשיג בחיים. לא תהיי יותר מבולבלת ומתוסכלת. 

 

 

תלמדי מה הוא כוח המדמה ואיך את יכולה להפעיל אותו לטובתך ולהשיג את מה שאת רוצה בחיים. הרגשות השליליים שהפילו אותך בעבר כבר לא יוכלו להשפיע עליך כי תדעי לנתב אותם ולהשתמש בהם לטובתך. תרגישי שליטה על החיים שלך, שתמלא אותך בתחושת סיפוק ומימוש.

 

תכירי את העוצמה והיופי שטמונים בך ותלמדי להתחבר אליהם, כך חייך יהיו מלאי שמחה גם במצבים מאתגרים בחיים. תכירי את ה"טוב" שאת באמת וכל האתגרים שקורים סביבך כבר לא ישפיעו על האהבה שתרגישי לעצמך. את האהבה הזו תשפיעי גם על הסובבים אותך והם יחפשו את קרבתך.

 

תלמדי את המפה הרוחנית והרגשית שעליה הנפש שלך צועדת ותדעי ליצור שינוי אמיתי ויציב בחייך. תלמדי איך לא להיות תלויה בהזנה חיצונית ותגלי את הסוד של הישענות פנימה ולמעלה. הטלטלות החיצוניות והפנימיות בחיים שלך לא ייקחו ממך יותר את תחושת הביטחון הפנימי.

 

 תלמדי לזהות מתי הנפש שלך מבקשת ממך צמיחה מחודשת ותדעי מה בדיוק היא מבקשת ואיך לתת לה את מה שהיא זקוקה לו. מה שהתפרש לך כ"רע" - יהפוך להיות כלי עוצמתי ומדויק לגילוי עצמי שישמח אותך וייתן לך תחושת התחדשות שלא תגמר לעולם.

 

 תלמדי לזהות את מה שאת באמת זקוקה לו כדי לצמוח ומה מיותר ולא מחזק אותך באמת. לא תתפתי אחר הזנה חיצונית שרק מפריעה לך אלא תדעי איך למלא את עצמך סיפוק אמיתי. תבני תחושת ביטחון עצמי ובהירות שתקרב אותך לעצמך ולאחרים.

 

  תלמדי את המשמעות של השושלת המשפחתית בחיי היום יום שלך. תחזקי את האחדות המשפחתית ותביני מה התפקיד שלך בתוך השושלת המשפחתית שלך. תרגישי יותר מחוברת ויותר מלאת ביטחון.

 

תלמדי מה הוא כיבוד הורים אמיתי ואיך את יכולה להשתמש בו לטובתך. כל התכונות של הורייך ושלך כהורה ירגישו לך כהזדמנות נפלאה להתחזקות ולגילוי עצמי. תשפרי את החוויה שלך כבת להורים וכאמא לילדים.

 

 תגלי איך האווירה בבית ההורים משפיעה עליך בלי שידעת ותלמדי איך לבחור מה נכון לך או לא נכון לך לקחת משם כדי לבנות את חייך האישיים. תרגישי יותר ויותר את הכוח שלך לבנות את חייך בדיוק כפי שאת רוצה ותדעי איך לבנות בית שיש בו אווירה ויחסים כפי שחלמת שיהיו בבית שלך.

 

 תביני מדוע את נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלך. תביני מדוע החיים שלך לא הולכים על מי מנוחות ותקבלי כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לך. החיים שלך יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. תקבלי כלי שיחזק אותך בזמנים קשים וייתן לך תחושת הצלחה גם במצבים של כישלון.

 

תלמדי איך לנצל את כל הכלים שלמדנו ביחד כדי להתמודד מול כל אתגר ובפרט עם האתגרים הכי חזקים בחיים שלך. תבני לעצמך אישיות מלאת כוחות עם כלים זמינים שיחזקו אותך דווקא בזמנים קשים..

והמתנה הכי גדולה

תלמדי לאבחן את עצמך ולהבין את הסיבות מאחורי התנהגויות והרגשות שלך ושל אחרים


תקבלי כלי טיפולי, ייחודי, חדשני ומעשי שפיתחתי במהלך ה20 שנה האחרונות - אבחון נפש על פי "הארבעה שחייבים להודות". כלי אבחון מדויק של עצמך ושל כל מי שסובב אותך. ההתנהגויות "המעצבנות" והבלתי מובנות שלך ושלהם יהפכו למובנות בעיניך וכך לא תרגישי יותר ניכור כלפיי עצמך או כלפי אחרים. יירבו השלום וההבנה בינך לבין עצמך וגם בינך לבין אחרים – בעלך, ילדייך הורייך והחברים.

 

תלמדי את הכלי המדהים - התבודדות המטפל.
איך לחזק את עצמך בלי להיות תלויה באחרים


תלמדי ליצור תהליך טיפולי בינך לבין עצמך באופן שיקנה לך המון כוח לצאת מרגשות תקועים ובלתי מובנים בתוכך, ולהתקדם לקראת המדרגה הבאה שלך.

אני רוצה לשתף אותך מה אומרות עוד נשים שלמדו את השיטה ומיישמות את הכלים האלו בחיים. תראי איך זה שינה להם את החיים ואיך זה העצים אותן.


אז כל מה שאת צריכה לעשות כדי להתחיל את התהליך שלך להתקרב לעצמך ולגלות את האור העצום שנמצא בך, זה: 

ורכזת הרישום שלנו תיצור איתך קשר מיידי.

© כל הזכויות שמורות לסיגל אהביאל, בית ספר שיח הלב תשע"ט 2019

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.