.

אם כל חייך חיפשת דרך בטוחה שתחבר אותך אל עוצמה ועדינות שתמיד הרגשת שקיימים בך, דרך שתקנה לך חוסן רגשי יציב כדי שתדעי להתמודד עם עצבות, תסכולים וכאבי לב ולדעת איך לצאת מהם - מסלול הלימודים ב'גשטאלט יהודי' מיועד עבורך.

את תלמדי נדבך על נדבך איך לתת לעצמך את כל מה שאת מחפשת בחוץ.את תרכשי עוגן פנימי יציב יותר. בהדרגה תרכשי חופש רגשי שימלא אותך בסיפוק יומיומי מעצמך ומכל מי שסביבך.

מסלול הלימודים בגשטאלט יהודי 

מסלול הלימודים הינו חוויה ייחודית ומעמיקה שמיועד לכל מי שרוצה להעמיק את החוויה היומיומית שלה, ליהנות מחופש רגשי ויציבות פנימית הולכת וגוברת ולרכוש כלים מבוררים ובהירים להבנת הנפש.


אם את מטפלת רגשית ומוצאת את עצמך שוב ושוב מתוסכלת מזה שלא ברור לך מה לעשות עכשיו כדי לעזור למטופלים שלך כשהם מספרים לך את הכאב שלהם, כאן את תקבלי מענה. את תלמדי לזהות את הלא מודע שלהם מדבר אליך לכל אורך התהליך הטיפולי ותדעי להוביל אותם בבהירות אל העוגן היציב שבתוכם שנטשו אותו ואל והשמחה הפנימית שהם איבדו. הם יקבלו ממך דרך ברורה ויודו לה' על שפגשו אותך.כן סיגל אני רוצה לצאת למסע הזה איתך!

אני יודעת שמסלול הלימודים יכשיר אותי להבין את הרגשות שמציפים אותי במקום להרגיש מבולבלת וחסרת אונים בתוכי, ובכך גם ארכוש כלים לעזור לאחרים. 

במקום שארגיש מבוזבזת מפוזרת לא ממומשת ומתוסכלת אדע לזהות מה הן המטרות שהן באמת משמעותיות עבורי. מטרות שישדרגו את החיים שלי ולא רק זאת אלא שגם אדע מה עלי לעשות צעד אחר צעד כדי להשיג אותן.

 

להבין מדוע אני נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלי. אבין מדוע החיים שלי לא הולכים על מי מנוחות ואקבל כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לי.

 

החיים שלי יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. אקבל כלי שיחזק אותי בזמנים קשים וייתן לי תחושת הצלחה.

מכתב אישי ממני אלייך...

 

אף אחד מאיתנו לא נולד לנסיבות חיים שהן "כפפה ליד". גם אני, כמו כולנו, עברתי ועוברת כל הזמן אתגרים בחיים. את בטח מכירה את האתגרים הללו שאת יודעת שאת יוצאת מהם באחד משני מצבים - או מרוסקת ומרוקנת לגמרי או מחוזקת ומלאת השראה.

 

מהיום שנולדתי חיפשתי את הסוד הנפשי הזה שיהפוך את האתגרים בחיים שלי ושל אחרים למקפצה - במקום למכונת גריסה שבמצב הכי אופטימי אנחנו יוצאות ממנה עצבניות, מבולבלות וחסרות מנוחה.

 

אני מתוודה שהיו גם לי רגעים שחשבתי שאין דרך כזו. הרגשתי שאותם נתיבים ללא מוצא שהחיים יודעים לייצר הם גדולים עלי בכמה מידות ושנסגרו כל הפתחים למימוש. החלום שלי על חיים מלאי חיות, שמחה ומשמעות שהופכים כל דבר שקורה למקפצה ולהתחדשות - לעיתים היה נראה רחוק וממש בלתי מושג.

 

דווקא הרגעים האלו שבהם נראה לי שנסגרו כל הסיכויים, גרמו לי לחפש ביתר שאת וביתר און את הפתח ליצירת שינוי ברור ויציב בחיים. לא יכול להיות שאין פתח כזה. לא יכול להיות שאין קוד עמוק ומדויק שיכול להפוך כל מצב ממצב משולל כוח למצב מעורר כוח ומחדש.

 

 

החתירה הזו קדימה והצעקה של רבי נחמן "אין יאוש בעולם כלל" שהדהדה לי בלב, חיזקה אותי להמשיך לחפש והחזיקה אותי לא להתייאש מאף אחת בימים עתידיים כאשר פגשתי מטופלות שהיו מרוסקות ומיואשות. האמון שלי בהן היה אותו אמון שלי בי עצמי שהחזיק אותי ברגעים שבהם חשבתי שאין יותר פתח החוצה. כי ידעתי שיש! ועוד איך יש! יש דרך ברורה שיכולה להפוך כל ייאוש לעוצמה אדירה. דרך ברורה לצעוד עליה. דרך שנותנת חיבור לכוח פנימי גם ברגעים קשים מאוד.

 

אם אני מיישמת אותה בחיי אז גם את יכולה! כל אחת יכולה. אפשר להפוך את החיים שלנו לבעלי עוצמה פנימית וחיבור עמוק בכל זמן ובעיקר במפגש עם מצבים מאתגרים בחיים או בתוכנו. אפשר למצוא חיבור פנימה אל הטוב שבנו ולמעלה אל הטוב של בורא עולם. ומי שיגיד לך שזה לא אפשרי – אז אל תאמיני לו!

 

אני ממש מתרגשת להזמין אותך להכיר את הדרך שתגלה עבורך את הפתח הזה בתוכך. כל כך רוצה שתאמיני בעצמך שאת יכולה. שתגלי בפועל ממש את כל היופי והיכולות שלך.

 

כל מה שנדרש ממך הוא להסכים להצטרף אלי למסע וללמוד איך להיכנס פנימה אל תוך עצמך ולהסתכל לאמת שלך בעיניים. בדיוק כמו שאני עושה ועשיתי באותם רגעים שנראה היה לי שאין פתח החוצה מרוב ייאוש. ואז כשהסתכלתי לאמת בעיניים בלי לפחד, פתאום נפתח לי חיבור פנימי חדש, מעצים והרבה יותר מחזק ועמוק ממה שחשבתי אי פעם שקיים בי. גם לך יש בתוכך עולם ומלואו של עושר פנימי שמחכה לך לגלות אותו ולממש אותו. ממש במרחק נגיעה. האמיני בזה, כי אני מאמינה בך. מאוד!

 

אני מאוד רוצה ללמד אותך את הדרך שתוביל אותך לעושר הפנימי שלך. כי הייתי רוצה לראות אותך מתחברת אל האמת העוצמתית שלך ואולי גם להיות שליחה עבור אחרים.

 

פיתחתי עבורך במהלך 30 שנה שיטה סדורה, מובנת וקולעת הישר פנימה אל עולמות נסתרים שבך. שיטה שמשחררת מחסימות רגשיות ורוחניות ברבדים עמוקים ובאופן מדויק. שיטה בדוקה ומנוסה שיצרה שינוי אצל אלפי נשים.

 

זו שיטה שהיא תורנית במאה אחוז וטיפולית במאה אחוז. את תלמדי תהליכי נפש מבוררים ומדויקים. תתמלאי בסיפוק גם תוך כדי תהליך של הכרות עצמית. תרגישי שאת נוגעת בעומק האמת הפנימית שלך שתיצור שינוי לטובה בחיים שלך.

 

תגלי מי היא האת האמיתית שנמצאת תחת הרגשות השליליים שלך ותהיי האדם שתמיד הרגשת שאת.

היחסים שלך עם המשפחה והחברות ישתנו לטובה כי תדעי להביע את עצמך באופן אמיתי וברור ולהבין מה את מחפשת ביחסים. גם היחסים שלך עם עצמך יהיו אוהבים יותר והמועקה שמידי פעם מלווה אותך תעלם.

אמנם זה תהליך והתוצאות שחיפשת לא יגיעו בן רגע אבל אם תתחילי לצעוד על הדרך הזו באומץ מובטח לך שתשיגי את מה שחיפשת.

 

קראתי לשיטה "גשטאלט יהודי" כי היא שילוב של תראפיית הגשטאלט ושל תורת רבי נחמן מברסלב. שילוב חזק של נגיעה עמוקה בנפש וחיבור לתורת חיים מדויקת. לא היתה אחת שלא נחשפה לתכנים הללו ולא הרגישה שמשהו עמוק הואר בה.

רוצה לשתף אותך מה התלמידות מספרות על השינוי המהותי שחוו במהלך הלימודים

והינה רשימה חלקית מתוך הסילבוס הלימודי של שנה ראשונה 

תלמדי מה הוא ה'מדמה' ואיך משפיע עליך מה שאת מפרשת שקורה לך בחיים ואיך את יכולה להניב מתוכך פירוש שיחזק אותך במקום פירוש שיחליש אותך. כך תגלי חיים בהם את היא זו שמעצבת את החיים שלך ולא תגררי אחרי היום יום הסוחף או יחסים מאתגרים עם אחרים.

תלמדי את עוצמת ה'טוב' שבתוכך ואיך להתחבר אליו וכך תלמדי את הדרך להביא את עצמך למימוש עצמי הולך וגובר ועם איזה כוחות את יכולה להשיג אותו. תלמדי איך לכוון את עצמך למטרה ומה באמת את רוצה להשיג בחיים. לא תהיי יותר מבולבלת ומתוסכלת. 

 

 

תלמדי איך בדיוק פועל בתוכך 'כוח המדמה' ואיך את יכולה להפעיל אותו לטובתך ולהבין בבירור את מה שאת רוצה בחיים. הרגשות השליליים שהפילו אותך בעבר כבר לא יוכלו להשפיע עליך כי תדעי לנתב אותם ולהשתמש בהם לטובתך. תרגישי שליטה גוברת על החיים שלך, שתמלא אותך בתחושת סיפוק ומימוש.

 

תכירי את העוצמה והיופי שטמונים בך ותלמדי להתחבר אליהם, כך חייך יהיו מחוברים לשמחה גם במצבים מאתגרים בחיים. תכירי את העוצמה הפנימית שבך וכל האתגרים שקורים סביבך כבר לא ישפיעו על האהבה שתרגישי לעצמך. את האהבה שרכשת עם עצמך תשפיעי גם על הסובבים אותך והם יחפשו את קרבתך.

 

תלמדי לזהות את השפה שהנפש שלך מדברת אליך ותדעי ליצור שינוי אמיתי ויציב בחייך. תלמדי את המחיר של להיות תלויה בהזנה חיצונית ותגלי את הסוד של הישענות פנימה ולמעלה. הטלטלות החיצוניות והפנימיות בחיים שלך, יותר ויותר לא ייקחו ממך את תחושת הביטחון הפנימי.

 

 תלמדי לזהות מתי הנפש שלך מבקשת ממך צמיחה מחודשת ותדעי להבין מה בדיוק היא מבקשת ואיך לתת לה את מה שהיא זקוקה לו. מה שהתפרש לך כ"רע" - יהפוך להיות כלי עוצמתי ומדויק לגילוי עצמי שיעניק לך תחושת התחדשות שלא תגמר לעולם.

 

 תלמדי לזהות את מה שאת באמת זקוקה לו כדי להתחבר לאמת הפנימית שלך ולהתמלא בסיפוק אמיתי ומה מיותר ולא מחזק אותך. לא תתפתי אחר הזנה חיצונית שרק מפריעה לך אלא תדעי מה לעשות כדי למלא את עצמך בסיפוק אמיתי. תבני תחושת ביטחון עצמי ובהירות הולכת וגוברת שתקרב אותך לעצמך ולאחרים.

 

  תלמדי את ההשפעה של כוחות הנפש מהשושלת המשפחתית בחיי היום יום שלך. תחזקי את האחדות המשפחתית ותביני מה התפקיד שלך בתוך השושלת המשפחתית שלך. תרגישי יותר מחוברת ויותר מלאת ביטחון.

 

תלמדי מה הוא כיבוד הורים אמיתי בלי לנטוש את עצמך ואיך את יכולה להשתמש בו לטובתך וכדי להבין אותך ואת ילדייך לחיים שמחים יותר. כל התכונות של הורייך ושלך כהורה ירגישו לך כהזדמנות נפלאה להתחזקות ולגילוי עצמי. תשפרי את החוויה שלך כבת להורים וכאמא לילדים.

 

 תגלי איך האווירה בבית ההורים משפיעה על התנהגותך בלי שידעת ותלמדי איך לבחור מה נכון לך או לא נכון לך לקחת משם כדי לבנות את חייך האישיים. תרגישי יותר ויותר את הכוח שלך לבנות את חייך בדיוק כפי שאת רוצה ותדעי איך לבנות בית שיש בו אווירה ויחסים כפי שחלמת שיהיו בבית שלך.

 

 תביני מדוע את נתקלת בקשיים ובטלטלות רגשיות בחיים שלך. תביני מדוע החיים שלך לא הולכים על מי מנוחות ותקבלי כוח ובהירות איך להפוך את הטלטלות הללו למשהו שהוא מסודר ומובן לך. החיים שלך יהפכו לחוויה מרתקת ומחזקת ולא לחוויה מחלישה ומבלבלת. תקבלי כלי שיחזק אותך בזמנים קשים וייתן לך תחושת הצלחה גם במצבים של כישלון.

 

תזהי איך את מפרשת אירועים מאתגרים בחיים שלך ותלמדי איך לנצל את כל הכלים שלמדנו ביחד כדי להתמודד מול כל אתגר ובפרט עם האתגרים הכי מטלטלים בחיים שלך. תבני לעצמך אישיות מלאת כוחות עם כלים זמינים שיחזקו אותך דווקא בזמנים קשים..

 

(הגענו לפחות מחצי ממספר השיעורים במסלול הלימודים - אם תרצי להכיר את כל הסילבוס נשמח לשלוח לך אותו).

והמתנה הכי גדולה - אבחון אישי!

תלמדי בצורה בהירה וחדה את הסיבות והמניעים הנסתרים מאחורי ההתנהגויות והרגשות שלך ושל אחרים


תלמדי כלי טיפולי, ייחודי, חדשני ומעשי שפיתחתי במהלך ה-30 שנה האחרונות - אבחון נפש על פי "הארבעה שחייבים להודות". כלי אבחון מדויק של עצמך ושל כל מי שסובב אותך. ההתנהגויות "המעצבנות" והבלתי מובנות שלך ושלהם יהפכו למובנות בעיניך וכך לא תרגישי יותר ניכור כלפיי עצמך או כלפי אחרים. יירבו השלום וההבנה בינך לבין עצמך וגם בינך לבין אחרים – בעלך, ילדייך הורייך והחברים.

 

תקבלי את הכלי שיעזור לך בכל מצב - התבודדות המטפל.
איך לחזק את עצמך בלי להיות תלויה באחרים. תדעי ליצור תהליך טיפולי מבורר בינך לבין עצמך בלי להצטרך אף אחד בעולם.


כלי עוצמתי שיקנה לך המון כוח לצאת מרגשות תקועים ובלתי מובנים בתוכך, ולהתקדם לקראת המדרגה הבאה שלך.

אני רוצה לשתף אותך מה אומרות עוד נשים שלמדו את השיטה ומיישמות את הכלים האלו בחיים. תראי איך זה שינה להם את החיים ואיך זה העצים אותן.


אז כל מה שאת צריכה לעשות כדי להתחיל את התהליך שלך להתקרב לעצמך ולגלות את האור העצום שנמצא בך, זה: 

ורכזת הקורסים שלנו תשמח מאוד ליצור איתך קשר בהקדם.

באהבה, סיגל

© כל הזכויות שמורות לסיגל אהביאל, מרכז 'שיח הלב' תש"פ 2020

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.